Loader
-DSC3339.jpg

Transgourmet i Selgros to marki handlowe używane przez Transgourmet Polska. Spółka wchodzi w skład Transgourmet Holding AG, która należy do szwajcarskiej Grupy Coop z siedzibą w Bazylei.

Nasz cel to pozycja lidera w dostawach do gastronomii w Polsce, poprzez zapewnienie Klientom wysokiej jakości produktów, szerokiego asortymentu oraz najwyższego poziomu Service Level. Transgourmet to dystrybucja do gastronomii i punktów zbiorowego żywienia. Mamy własną profesjonalną flotę samochodów. Nowoczesne Centrum Logistyczno-Magazynowe oraz doświadczona kadra, to filary naszej działalności, dzięki którym marka Transgourmet jest solidnym Partnerem dla gastronomii. Centrum Logistyczno-Magazynowe w Ożarowie Mazowieckim i sieć magazynów Cross-Dock pozwala nam realizować dostawy 6 razy w tygodniu, a dzięki nowoczesnej flocie samochodów dostawczych przystosowanych do transportu produktów suchych, świeżych czy mrożonych – jedną profesjonalną dostawą, zawsze na czas.

 

 

Siłą Transgourmet są profesjonalne linie produktów marek własnych Premium, Quality, Economy i Topseller, które zostały stworzone z myślą o każdym typie biznesu gastronomicznego. Oferujemy naszym Klientom możliwość składania zamówień poprzez nasz E-SHOP na transgourment.pl, e-mail, telefonicznie przez nasz profesjonalny Dział Wsparcia Sprzedaży oraz za pośrednictwem naszych Doradców Klienta.

 

 

Tym co wyróżnia Transgourmet i Selgros to fachowe doradztwo, w tym również ze strony Instytutu Kulinarnego Transgourmet. Cechuje nas bogaty asortyment, w szczególności wysokiej jakości mięsa i produktów convienence. Dzięki ultranowoczesnemu Centrum Logistycznemu Transgourmet Seafood, marka zapewnia dostępność i profesjonalny transport świeżych ryb oraz owoców morza, gwarantując produkty na światowym poziomie.

Selgros to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 20 polskich oddziałach, zatrudniając ponad 4000 pracowników.

 


Transgourmet Polska Sp. z o.o. 61-131 Poznań ul Zamenhofa 133 Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000045597 NIP: 781-10-11-998 kapitał zakładowy: 347.000.000,00 zł