Loader
grafiki_przewodnie_720x300_Firma.jpg

Transgourmet to firma specjalizująca się w hurtowych dostawach dla hotelarstwa, gastronomii, firm cateringowych oraz ośrodków opieki społecznej. Jako kompleksowy dostawca oferuje szeroki asortyment towarów, obejmujący zarówno żywność, jak i pełne wyposażenie oraz urządzenia dla profesjonalnych kuchni i ośrodków zbiorowego żywienia. W Transgourmet działamy dosłownie i w przenośni na wielką skalę. Precyzyjne planowanie, staranne pakowanie, perfekcyjna dostawa – to właśnie jest Transgourmet.

Nasze nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe zlokalizowane jest w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. Obsługujemy z niego klientów z woj. mazowieckiego i łódzkiego. Jesteśmy wiodącym specjalistą w branży Food Service i gwarantujemy najwyższą jakość asortymentu spożywczego i przemysłowego  dla gastronomii, hotelarstwa oraz punktów zbiorowego żywienia.

Fachowe doradztwo, doskonała obsługa i sprawna logistyka gwarantują pełne zadowolenie kontrahentów. Mamy w Europie ponad 130 tysięcy klientów, ponad 9 tys. pracowników i 1,3 mld euro obrotu jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku! Transgourmet jest częścią holdingu Transgourmet, drugiej co do wielkości obrotów grupy zajmującej się handlem hurtowym w Europie.

 


Transgourmet Polska Sp. z o.o. 61-131 Poznań ul Zamenhofa 133 Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000045597 NIP: 781-10-11-998 kapitał zakładowy: 310.000.000,00 zł