Loader

 

Logistyka w branży gastronomicznej ma ogromne znaczenie. Dlatego chcąc być najlepszym Partnerem w branży dla takich Klientów jak cateringi, hotele, restauracje, czy punkty zbiorowego żywienia dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Szeroka paleta asortymentu dostępna w nowoczesnym Centrum Logistyczno-Magazynowym w Ożarowie Mazowieckim to oferta dla Klientów, którym jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie w ustalonym terminie i o dogodnej godzinie. Nasz cel to pozycja lidera w dostawach do gastronomii w Polsce, poprzez zapewnienie Klientom wysokiej jakości produktów, szerokiego asortymentu oraz najwyższego poziomu Service Level.?Nowoczesne Centrum Logistyczno-Magazynowe w Ożarowie Mazowieckim i sieć magazynów Cross-Dock pozwala nam realizować dostawy nawet 6 razy w tygodniu, a dzięki nowoczesnej flocie samochodów dostawczych przystosowanych do transportu produktów suchych, świeżych czy mrożonych – jedną profesjonalną dostawą, zawsze na czas.

 

Oferujemy naszym Klientom możliwość składania zamówień poprzez nasz E-SHOP www.transgourment.pl, e-mail, telefonicznie przez nasz profesjonalny Dział Wsparcia Sprzedaży oraz za pośrednictwem naszych Doradców Klienta.

Od momentu zamówienia, aż do dowozu produktów przez naszego kierowcę do miejsca docelowego: droga przejścia towaru następuje zgodnie z ustalonymi standardami. Wszystkie procesy są dokładnie śledzone i dokumentowane, ważny dla nas jest każdy szczegół.

Krzysztof Kundzicz, dyrektor ds. Logistyki Foodservice opisuje obiekt w Ożarowie Mazowieckim: 

Centrum Logistyczno-Magazynowe funkcjonuje w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, charakterystyczne dla tego typu obiektów. Jego projekt jest efektem wieloletniego doświadczenia firmy Transgourmet w Niemczech z uwzględnieniem korekty, które dostosowują jego funkcjonalność do polskich realiów. Magazyn posiada cztery strefy. Pierwsza to mroźnia, panuje tam temperatura około -22 st. C. Kolejna to chłodnia z temperaturą od +4 do +6 st C i wydzieloną osobną strefą +2 st C. W ostatniej strefie, suchej, temperatura nie spada poniżej +16 st C.