Loader
grafiki-przewodnie-720x300-LOGISTYKA.jpg

 

Logistyka w branży Foodservice ma ogromne znaczenie, dlatego chcą być najlepszym Partnerem dla takich Klientów jak restauracje, hotele, firmy cateringowe i punkty zbiorowego żywienia, dbamy zarówno o jakość naszych produktów, jak i o najwyższą jakość świadczonych usług.


Naszą dumą jest Centrum-Logistyczno Magazynowe w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. Szeroki wybór produktów, nowoczesne rozwiązania technologiczne i najwyższe standardy jakości, a także profesjonalna flota samochodów dostawczych przystosowanych do transportu produktów suchych, świeżych czy mrożonych pozwalają nam realizować dostawy 6 razy w tygodniu, jednym profesjonalnym transportem, zawsze na czas.


Asortyment dostępnych towarów obejmuje nie tylko żywność, lecz także pełne wyposażenie oraz urządzenia dla profesjonalnej gastronomii.

 

 

Magazyn posiada 4 strefy: mroźnię (-22˚C), chłodnię (+4 do +6 ˚C) z wydzieloną strefą (+2 ˚C) i strefą suchą (min. +16 ˚C).


Posiadamy własną flotę samochodów, a każdy Kierowca jest naszym Pracownikiem co gwarantuje wysoki poziom jakości naszego serwisu na każdym jego etapie, od momentu złożenia zamówienia, aż po jego dostarczenie. Wszystkie procesy są dokładnie śledzone i dokumentowane, bo ważny dla nas jest każdy szczegół.

 

 

Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymywali zawsze świeży towar w najwyższej jakości w ustalonych oknach czasowych. Nasz Service Level potwierdza naszą skuteczność. W 2022 roku zarówno terminowość naszych dostaw jak i dostępność zamówionych produktów to 99%.


Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzacie i zapraszamy do współpracy!