Loader
grafiki_przewodnie_720x300_Selgros-Cash&Carry.jpg

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego, oferująca pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Z sukcesem działa w 18 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników.

Selgros jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą - w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków. W ofercie znalazły się artykuły spożywcze i przemysłowe specjalnie dostosowane do wymagań klientów hurtowych. Dbamy o jak najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Właśnie dlatego w naszych chłodniach oferujemy tylko markowe mięso klasy I-A, wielokrotnie kontrolowane i sprawdzane pod względem pochodzenia, a na życzenie klienta przygotowywane na miejscu przez naszych mistrzów masarskich. Gwarantujemy, że owoce, warzywa, pieczywo i inne artykuły dostępne w Selgros pochodzą od zaufanych dostawców i podlegają systemowi kontroli świeżości HACCP.
Wszechstronna oferta hal Selgros to jeden z najszerszych asortymentów na rynku, pogrupowany tematycznie, ułożonych w sposób łatwo dostępny i dostosowany do wymagań nowoczesnego klienta. Obie marki Selgros i Transgourmet działają w Polsce w holdingu Transgourmet. Gwarantuje to, że na zasadzie synergii działalności, będą się wzajemnie uzupełniać i wspierać.

Od 2014 roku działa również sklep internetowy www.Selgros24.pl, który umożliwia dokonywanie zakupów przez Internet dla zarejestrowanych klientów Selgros Cash&Carry.