Loader
Selgros_1_720px.jpg

 

Selgros to ogólnopolska sieć 20 samoobsługowych hal handlowych, w których zatrudniamy ponad 4000 Pracowników. Najwyższa jakość i świeżość oferowanych produktów to elementy, które wyróżniają nas rynku.

Selgros jest profesjonalnym Partnerem dla Klientów. Odpowiadając na indywidualne potrzeby osób prowadzących działalność gospodarczą, Selgros umożliwia pełne zaopatrzenie pod jednym dachem, w jednym miejscu. W naszych halach można spotkać właścicieli i Pracowników przede wszystkich mniejszych i średnich placówek handlowych, kiosków, restauracji i punktów gastronomicznych, hoteli, zakładów produkcyjnych oraz instytucji publicznych i samorządowych.

Oferujemy odbiór własny lub bezpośredni dowóz do Klienta gastronomicznego, obsługujemy także Klientów indywidualnych. W naszej ofercie posiadamy ponad 40 tysięcy artykułów spożywczych i przemysłowych, co stanowi dziś jeden z najszerszych asortymentów dostępnych na polskim rynku. Mamy również sklep internetowy www.Selgros24.pl.

Transgourmet i Selgros to marki handlowe używane przez Transgourmet Polska. Spółka wchodzi w skład Transgourmet Holding AG, która należy do szwajcarskiej Grupy Coop z siedzibą w Bazylei.